O nás
Sme digitálna fullservisová
kreatívna agentúra.

Agentúra s ľudským prístupom.

S nadšením a skvelými zákazníkmi sa naše nápady a inovatívne riešenia stávajú už od roku 2013 skutočnosťou. Fullservisová digitálna agentúra, ktorá klientom prináša komplexné grafické, reklamné a marketingové služby. To sme my. Sme tu preto, aby sme vám pomohli v oblasti, ktorá je v dnešnej dobe pre Váš biznis naozaj dôležitá.

Naše služby

Web Design

Ak potrebujete moderný a efektívny web, ktorý vám bude zarábať peniaze, ste na správnom mieste. U nás si nekupujete iba webový priestor či prepracovaný design. V rámci našich služieb vám zabezpečíme aj to, aby sa na váš web dostali vaši zákazníci.

Brand a reBrand

Prepracovaný a moderný dizajn vašej značky je dôležitý. Ľudia si podľa vášho loga a názvu spoločnosti vytvoria obraz, ktorý vám môže pomôcť alebo aj ublížiť. Zverte vašu korporátnu identitu do našich rúk.

Foto a video

Fotografia Vášho produktu, alebo fotky či videá z výrobných priestorov, kancelárií. Zabezpečíme Vám toho správneho fotografa. Chcete mať reklamu na YouTube? Aj toto nájdete v našom portfóliu.

Marketing

Krásny a moderný dizajn vašej stránke nestačí. Je treba sa zákazníkovi ukázať a tiež pripomínať. Online marketing vám nastavíme tak, aby oslovoval tých správnych ľudí v správnom čase.

Social Media

Nemáte ešte profil na facebooku, instagrame, pintereste, youtube alebo linked in? V dnešnej dobe je veľmi dôležité, aby si vás vaši zákazníci vedeli dohľadať na sociálnych sieťach. Tento trend tak podporí vašu dôveryhodnosť a pomôže vám osloviť ešte viacej zákazníkov.

Print grafika

Či už potrebujete jednoduchý návrh vizitky či letáčika alebo komplexný súbor tlačovín pre vašu firmu ako sú firemné tlačoviny, billboardy, citylighty, môžete sa na nás obrátiť. V rámci grafického dizajnu vám zabezpečíme aj tlač pre všetky vaše tlačoviny.

Naši klienti

Najlepší klienti akých sme mohli získať